Home
 

 
Kiedy od hejtu opadają ci ręce,
wykorzystaj je jak w tej piosence... 
Internet bez nienawiści  

  Aktualności...   

20.12.2016 r. 
Jasełka
  
Organizatorzy: p. R. Cymbalista, p. K. Tołłoczko, p. D. Jankowska oraz p. D. Łaszewska
Galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie...

16-17.12.2016 r.
 Wolontariat
Ceremonia Zamknięcia Europejskiej Stolicy Kultury
Wrocław 2016 NIEBO
 
W dnia 16-17.12.2016 roku wolontariusze z naszej placówki wzięli aktywny udział w Ceremonii Zamknięcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.
    
Wcześniej przeszkoleni, po zjedzeniu pożywnej zupy, obsługiwali poszczególne sektory na widowni, pomagając w ten sposób widzom w zajęciu odpowiednich miejsc siedzących i udzielając niezbędnych informacji. Młodzież jak zawsze spisała się znakomicie. 
 
Opiekunowie grup: p. K. Włoszek, P. W. Kachniarz oraz p. A. Kozub 
Koordynator z ramienia placówki: p. S. Ostrowski  
Galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie...  

Finał Projektu PLANET KIDS
KREATYWNOŚĆ Grupa Teatralna 
Praca ze świadomością ciała, budzenia go na poziomach psycho-somatycznych w oparciu o różnorodne narzędzia treningowe, stały się praktyczna podstawą do tworzenia spektaklu. Jednak myślą przewodnią i inspiracją, wypełniająca strukturę ruchową, stały się teksty, zapiski zaczerpnięte  z tzw. "Zeszytu" rumuńskiego pisarza, filozofa, eseisty i teoretyka nihilizmu Emila Ciorana.Autor zwykł mówić iż "radykalne wyzwolenie jest osiągalne tylko przez odzyskanie stanu pierwotnego , stanu najdoskonalszego, stanu z przed narodzin. Prawda, to proces wyzwalania się od złudzeń iluzji ". <<<czytaj więcej...>>>  
 
   
Spektakl "Odkodowanie" - prowadzenie Aga Agna Rybak i Jakub Gontarski, wsparcie Dorota Łaszewska. Projekt realizowany i sfinansowany w ramach programu Myśl w Ruchu Instytutu Muzyki i Tańca 
 
Koordynator projektu z ramienia placówki: p. Dorota Łaszewska 
Zdjęcia wykonał: p. Jacek Niedzielski - Niedziel
galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie... 

Wolontariat
"Lecz uśmiechem"
 
  
W klinicznym Szpitalu przy ul. Borowskiej we Wrocławiu w ramach porozumienia z Fundacją "Dr Clown", grupa VI dziewcząt z naszej placówki wystawiła bajkę pt. "Smerfy", chcąc umilić czas dzieciom z oddziału nefrologii. Motto wolontariuszy to "Lecz uśmiechem"
 
 
Opiekunowie wolontariatu: p. D. Milej, p. K. Włoszek  
galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie... 

03.12.2016 r.
Sportowe Mikołajki
  
Organizatorzy: p. D. Milej, p. S. Boguś, p. J. Sołtys, p. P. Zaleszczak, p. K. Włoszek
galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie...  

26.11.2016 r. 
Wieczór Andrzejkowy 
 
   
Organizator imprezy: p. R. Cymbalista oraz p. E. Nieradko
Zdjęcia wykonał: p. W. Kachniarz 
galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie... 

14.11.2016 r.
Projekt - "Planet Kids" - Kreatywność 2016 
 
W projekcie bierze udział grupa teatralna "Wena" oraz grupa VI dziewcząt. Miedzy wrześniem a grudniem nasza młodzież ma okazję brania udziału w praktycznych warsztatach w czasie, których zastosowane zostaną różnorodne metody i formy pracy w obszarze tańca, terapii, teatru, zabaw ruchowych, improwizacji i elementów nowego cyrku.
   
Projekt zakończy się pokazem pracy warsztatowej w czasie, którego odbędą się pokazy indywidualne i grupowe, adresowane do szerokiego grona odbiorców w mieście. 
 
Koordynator projektu: p. Jakub Wiktor Gontarski
Koordynator ze strony placówko: p. Dorota Łaszewska
Prowadzący: p. Aga Agna Rybak, p. Marta Grabowska, p. Anna Duda, p. Hubert Zorawski, p. Jakub Wiktor Gontarski
Galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie... 

06.11.2016 r.
 
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym 
 
Nasza drużyna wzięła udział w turnieju tenisa stołowego w ramach Otwartych Mistrzostw Wrocławia. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. W kategorii juniorów chłopców najwyższe dziewiąte miejsce zajął Sebastian z grupy pierwszej chłopców.
   
Natomiast w kategorii open kobiet, duży sukces odniosła Jolanta z grupy siódmej dziewcząt, która zajęła drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy.
 
Opiekun grupy: p. Marcin Stawicki
galeria zdjęć...kliknij na zdjęcie...

03.11.2016 r.
Konkurs Piosenki Patriotycznej
 
W czwartek tj. 03.11.2016 r. w Naszej placówce odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej. Wzięły w nim udział wszystkie grupy chłopców jak i dziewcząt. Młodzież zaprezentowała bardzo wyskoki poziom. Jury zmierzyła się z trudnym zadaniem. Nagrodę główną przyznano grupie 7 dziewcząt wykonującej piosenkę pt. "Dziś idę walczyć mamo" oraz utwór pt. " Kolęda Warszawska".
    
Pozostali wykonawcy otrzymali wyróżnienia oraz nagrody specjalne. W murach Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego rozbrzmiewały piękne pieśni patriotyczne, a wśród nich: "Żołnierze z Westerplatte", "Deszcze niespokojne", "Pierwsza brygada", "Dziewczyna z granatem", "Chłopcy silni jak stal", "Ojczyzno ma", "Dziś idę walczyć mamo", "Kolęda warszawska", "Pałacyk Michla". Wykonawcom dziękujemy za dostarczenie wszystkim widzom niezapomnianych wrażeń. 
 
Organizatorzy konkursu: p. M. Kawlinajtis, p. A. Kozub